BAUER laistymo sistemos

BAUER laistymo sistemos - derlinga dirva

Globalinis klimatas nesustojamai keičiasi. Įvairūs neplanuoti aplinkos reiškiniai, o ypač didėjanti sausra, tampa pagrindiniu iššūkiu su kuriuo susiduria kiekvienas derlius. Tačiau, protingas drėkinimo valdymas gali pagelbėti šioje situacijoje. BAUER stiprioji pusė, jog jų kuriami įrenginiai gali tiksliai paskirstyti vandenį bet kokioje vietoje bei, bet kokiu kampu.

Šią patirtį įmonė kaupė daugiau nei 80 metų, remdamasi patirtimi, tyrimais ir plėtra bei siekiu tapti pasaulinės drėkinimo technologijų rinkos lydere. Mūsų kompetencija – augimas, nes tik augimas užtikrina didesnį derlių.

Veiksmingiausia sistema po saule

Platūs laukai kelia aukštus reikalavimus visoms laistymo sistemoms. Skirtingas reljefas, dirvožemio struktūra, pasėliai ir svarbiausia vėjo sąlygos, gali turėti įtakos derliaus efektyvumui ir pelningumui.

BAUER šiuos iššūkius įveikia išmaniais ir ypač tvirtais sprendimais. Pavyzdžiui, su GPS valdomomis sukimosi sistemomis, kurios puikiai prisitaiko prie kintančių sąlygų. Tikslus krypties valdymas ir aukštos kokybės technologija užtikrina nepriekaištingą įrenginio veikimą. Platūs ratai užtikrina didesnį stabilumą pučiant stipriam vėjui bei vienodą drėkinimą net ir sudėtingomis sąlygomis.

BAUER įrenginių veiklos nesustabdo, net sunkios darbo sąlygos

Planavimas

BAUER jau daugelį dešimtmečių planuoja ir diegia individualias laistymo sistemas, todėl turi platų patirties bagažą. Įmonės specialistai planuoja raktus ir individualius projektus, nuo atskirų sistemų iki didelio masto laistymo sistemų. Viskas yra planuojama vadovaujantis tvarumo principais ir europiniais kokybės standartais. Ekonomiškas ir efektyvus vandens naudojimas bei ilgaamžiškumas suteikia mūsų klientams tiek aplinkosauginės, tiek ekonominės naudos.

BAUER kokybė

Vandens savybės, skirtinguose telkiniuose, labai skiriasi. Tačiau ilgas tarnavimas ir efektyvumas, šiuose įrenginiuose išlieka visada vienodas, kadangi BAUER sukūrė kokybišką produktą, kuris atlaiko net labai korozinius skysčius. Karštasis detalių cinkavimas vyksta tik ISO sertifikuotose dirbtuvėse pagal griežčiausius Europos cinkavimo standartus. Sunkiems skysčiams skirtos sukimosi sistemos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno arba su vidine danga.

Patenkinti klientai

BAUER gali pasigirti, ne tik pažangiausiomis technologijomis ir aukščiausią medžiagų kokybe, bet ir tobulu sukamosios drėkinimo sistemos surinkimu. BAUER dirba tik šios srities specialistai, kurie yra įgiję specialius mokymus. Šie įmonės technikai taip pat yra atsakingi ir už informacijos perdavimą tarp BAUER ir jų pardavimo partnerių visame pasaulyje. Toks profesionalumas prisideda prie teigiamos klientų patirties.

Mus džiugina patenkinti klientai! – BAUER.

Atsarginės dalys yra originalios

Ilgas įrenginių remontas gali turėti įtakos derliui bei jo kokybei. Dėl šios priežasties, visos BAUER aptarnavimo vietos, taip pat daugelis įrenginių pardavėjų, turi atsarginių dalių atsargų. Be to, visi turi tiesioginę prieigą prie atsarginių dalių sandėlio pagrindinėje BAUER gamykloje. Esant galimybei, dalys išsiunčiamos tą pačią dieną kaip ir užsakymai. Siekdama užtikrinti greitą, profesionalų ir nebrangų surinkimą, BAUER sukūrė specialius remonto rinkinius, kurie trumpina remonto laiką.

Centerstar 9000

Optimaliai išnaudokite vandens išteklius

„Centerstar 9000“ siūlo naujoviškas funkcijas, kurios palengvina sistemos valdymą ir daro jį tikslesnį, tvirtesnį ir ekonomiškesnį. Viskas yra patobulinta ir optimizuota, nuo tiekimo vamzdžio iki sandariklių ir kampinių laikiklių. Pavaros bokšteliai papildyti naujais elementais užtikrinančiais geresnį jėgos perdavimą, lengvesnį montavimą ir patogesnį valdymą.

Centerstar pranašumai

 • Mažos darbo sąnaudos

 • Mažas energijos suvartojimas

 • Aukštas drėkinimo efektyvumo lygis

 • Laistymo sistema, kuri nepažeidžia pasėlių

 • Optimalus prisitaikymas prie įvairaus aukščio pasėlių

 • Tobulas drėkinimo valdymas

„Žvaigždė“ tarp laistymo sistemų

Beveik prieš 40 metų BAUER su savo ritinių sistema sukėlė revoliuciją drėkinimo pasaulyje, nuo to laiko ir toliau buvo plėtojama BAUER sistema. Naujovės, kaip turbinų technologijos įdiegimas ir mūsų pačių pavarų dėžių bei turbinų gamyba, leido dar labiau išplėsti savo pranašumą. Dešimtmečių patirtis šioje srityje paskatino naujas technologijas ir dabartinę BAUER Rainstar šeimą. Rainstar reiškia tvirtą konstrukciją ir ilgą tarnavimo laiką pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Kiekvienas klientas atras sau tinkamą sprendimą iš 70 siūlomų modelių. Pasirinkite savo Rainstar iš BAUER!

Insourcing užtikrina kokybę ir kuria pasitikėjimą

Dešimtmečius BAUER sėkmingai taiko paslaugų tiekimą, kad užtikrintų kokybę, ir jie yra vieninteliai ritinių drėkinimo mašinų gamintojai, kurie laikosi šio principo. Užuot pirkę atskiras dalis iš viso pasaulio, pagrindiniai komponentai, tokie kaip valdikliai, pavarų dėžės, turbinos, polietileniniai vamzdžiai ir kt., gaminami BAUER gamyklos viduje, profesionalių specialistų. Tokiu būdu savo klientams BAUER siūlo aukščiausią kokybę ir tikslumą.

Aukščiausia kokybė be jokios abejonės – BAUER

Teorija x praktika = BAUER

Kas atsirado anksčiau, teorija ar praktika, yra filosofinis klausimas. BAUER šie du pasauliai eina koja kojon. Dešimtmečius mūsų plėtros skyrius atlieka pagrindinį vaidmenį mūsų įmonėje, veikia ir kaip koordinatorius, ir kaip komunikacijos platforma. Ji turi tiesioginę liniją su mūsų klientais ir žinomų universitetų mokslininkais. Taip tobulėjame tiek teorijoje, tiek praktikoje, kad prisidėtume prie rytojaus pasaulio kūrimo.

Mes kuriame ateitį – BAUER

PRORAIN

Ekonomiškas drėkinimo įrenginys

kompaktiškas – efektyvus – lankstus

 • Neeilinis kainos ir kokybės santykis

 • Labai ekonomiškas, nes reikia mažai energijos

 • Pilnai automatinis laistymas kompiuteriu

 • Veikimo patikimumas naudojant aukštos kokybės komponentus

 • Pagaminta BAUER, atkreipiant dėmesį į detales ir kokybę

  Karštas cinkavimas

 • Visos plieninės dalys yra cinkuotos netoli BAUER būstinės Voitsberge Austrijoje

 • Šis procesas reiškia optimalią mūsų mašinos apsaugą nuo korozijos, kuri atsispindi stabilioje mūsų gaminių vertėje ir ilgame tarnavimo laike

PE vamzdžių gamyba

 • Kiekvienos žarnos ritės drėkinimo mašinos PE vamzdis sudaro didelę visos mašinos kainos dalį. Todėl reikia labai atsargiai parinkti tinkamą granulių mišinį ir atkreipti ypatingą dėmesį į visus techninius parametrus

 • Daugelį metų BAUER gamina PE vamzdžius PRORAIN savo gamyklose. Naudojant specialų granulių mišinį, BAUER gali garantuoti aukščiausią ir pastoviausią kokybę ir ilgą tarnavimo laiką esant didžiausioms apkrovoms.

 • Dėl BAUER gamybos nepriklausomybės ir lankstumo, galima reguliuoti kiekvieno PE vamzdžio sienelės storį, kad būtų pasiekti mažiausi slėgio nuostoliai ir taupiai naudojama elektra.

Purkštuvas

Optimalus lankstumas kiekvienai operacijai:

 • didelis našumo diapazonas

 • lengvas valdymas

 • nereikli priežiūra

 • lėtas atbulas

 • kintamas srovės kampas

Nauji valdymo ir veikimo standartai

Plataus asortimento BAUER purkštuvai buvo sukurti šiuolaikiškam, energiją tausojančiam drėkinimo valdymui. Purkštuvai vienodai tinka bet kokio tipo laistymo sistemoms, dėl specialios pavaros sistemos, kuri suskaido vandens srovę į efektyvų purškimą, nekenkiantį pasėliams visuose slėgio diapazonuose. Įrangos naudojimas yra paprastas ir nereikalaujantis jokio reguliavimo. BAUER plataus asortimento purkštuvai reaguoja į svyruojančias slėgio sąlygas, dėl skirtingų purkštukų dydžių ir automatinio reguliavimosi.

VARI-ANGLE – efektyvus drėkinimas net ir vėjuotomis sąlygomis

 • Naudojant VARI-ANGLE vandens srovės trajektoriją galima reguliuoti nuo 15° iki 45°

 • Vėjuotomis sąlygomis plokščia srovės parabolė sumažina vandens dreifą ir žymiai padidina drėkinimo efektyvumą

 • Standartiniai purkštuvai yra su 24° trajektorija

Energijos taupymas

 • Ir taip aukštą įrenginio naudingumo vertę padidina sistema naudojanti intervalinį difuzorių

 • Priklausomai nuo pasėlių, net esant žemam darbiniam slėgiui, purkštuvai užtikrina gerą rezultatą.

 • Papildomai prie purkštuvo galima pridėti vieną ar du difuzorius ir individualiai reguliuoti jų veikimą

 • Difuzorius leidžia sutaupyti energijos ir sumažinti eksploatavimo išlaidas

Dinaminis intervalinis difuzorius

 • Su dinaminiu intervaliniu difuzoriumi galima paveikti purkštuko išsiskyrimą, o pats purkštuvas prisitaiko prie skirtingų darbo sąlygų visuose slėgio diapazonuose.

 • Difuzorius padidina srovę ir užtikrina švelnų kritulių kiekį daržovėms ir kitiems augalams.

 • Sektoriniams purkštuvams rekomenduojamas intervalinis difuzorius.

Veikimas be priežiūros

 • Dėl aukštos kokybės ir nusidėvėjimui atsparių medžiagų įrenginys beveik nereikalauja priežiūros.

 • Šiuolaikinėje konstrukcijoje nėra gendančių dalių, pvz., rutulinių guolių, kurios drėgnomis sąlygomis gali surūdyti ir sukelti išjungimą bei dideles remonto išlaidas.

Automatinis stabdymo jėgos reguliavimas

Savireguliuojanti sistema reguliuoja savo stabdymo jėgą pagal atitinkamą darbinį slėgį, tokiu būdu purkštuvas visada pasiekia reguliarų ir kompensuotą sukimosi greitį pritaikytą prie darbinio slėgio, o tai yra gero vandens paskirstymo reikalavimas. Automatinė stabdžių sistema labai prisideda prie išskirtinių eksploatacinių charakteristikų esant bet kokiam slėgio lygiui.

Automatinis reguliavimas

 • Slėgio svyravimai ir purkštukų keitimas nebėra problema, nes dėka automatinio reguliavimo nebereikia reguliuoti jų rankiniu būdu.

 • Naujoviška pavara automatiškai prisitaiko prie bet kokių darbo sąlygų pokyčių ir suteikia purkštuvui lankstumo.

Lėtas atbulas

Purkštuvų veikimas yra sklandus ir beveik be vibracijos. Lėtas atbulinės eigos privalumas yra tai, kad laistymo mašinos purkštuvų vežimėlis nenubėga iš vėžių, kas sumažina pakrypimo pavojų. Dėl subalansuoto veikimo režimo purkštuvas puikiai tinka kaip šarnyrų galinis pistoletas, bet taip pat tinka stacionariems ir lankstiems drėkinimo įrenginiams.

Puikus paskirstymas

 • Dėl specialios pavaros užtikrinamas geresnis ir efektyvesnis purkštuko išskirstymas

 • Puikus veikimas visuose slėgio diapazonuose, be to, paleidžiant purkštuvą, pavaros sistema plačiai paskirsto vandens srovę.

 • Kadangi vandens srovė nėra stipriai koncentruotame sraute, purkštuvas iš esmės išvengia vagų susidarymo drėkinimo metu.

 • Kadangi vandens paskirstymas yra nuoseklus, papildomų purkštukų nereikia.

Laistymo sijos

Lengva valdyti – ekonomiškas naudojimas – švelnus augalams ir dirvožemiui

Drėkinant su BAUER įrenginiais gaunami ypač smulkūs krituliai, kurie apsaugo augalus ir dirvą. Veikimui pakanka vos 0,8 baro purkštukų slėgio, taip galima sutaupyti energijos ir vandens.

Laistymas geriausia forma

 • Jau 0,8 baro purkštuko slėgio pakanka ypač smulkiems ir švelniems krituliams, kurie apsaugo augalus ir dirvą

 • Smulkūs lašeliai apsaugo nuo dirvožemio tankinimo – išsaugomas viršutinis dirvožemio sluoksnis ir porų struktūra, o dirvožemis apdorojamas atsargiai.

 • Kiti pranašumai yra slėgio sumažinimas, vienodas kritulių pasiskirstymas ir mažas jautrumas vėjui

 • Paskirstant vandenį arti žemės sumažėja garavimas, padidėja efektyvumas ir teigiamas poveikis bendram mašinos ekonomiškumui.

Kompaktiškas transportavimo vienetas

 • Transportavimo metu atlenkiami sijos AS 32 ir AS 50 elementai yra pakraunami ant RAINSTAR.

 • Vienu kartu lengvai atidaroma arba uždaroma strėlė

 • Šoninis lauko pernešimas lygiagrečiai važiavimo krypčiai (A):

 • Laistymo juostos pabaigoje vežimėlį automatiškai pakelia (RAINSTAR T) hidraulinė sistema (RAINSTAR E) ir RAINSTAR su strėle yra paruoštas transportuoti

 • Nereguliuojant strėlės agregatas greitai uždedamas ant kitos juostos.

 • Transportas iš galinio lauko – skersai važiavimo krypties (B)

 • Išskleista strėlė gali būti pakelta hidraulika ir perkelta į kitą nustatymo padėtį – net statmenai važiavimo krypčiai

 • Vežant vežimėlį ypač sutaupoma laiko, jei PE vamzdis yra nutiestas

Dyzeliniai siurbliai BAUER

 • BAUER dyzeliniai siurbliai puikiai papildo jūsų drėkinimo sistemą.

 • Įrenginiai yra optimizuoti naudoti kartu su BAUER RAINSTAR

 • Sistema yra suprojektuota taip, jog drėkinimas būtų nebrangus. Esminė to dalis yra ta, jog siurbimo įrenginys puikiai priglunda prie drėkinimo mašinos.

Viskas iš vienų rankų – būdas padidinti laistymo sistemos efektyvumą

Dyzelininių siurblių BAUER privalumai:

 • puikiai suderintas siurblys su varikliu

 • didelis efektyvumas visame našumo diapazone

 • mažos degalų sąnaudos visuose darbų procesuose

 • puikus meistriškumas

 • patogus dizainas su savisiurbiu bei automatiniu išsijungimu

SMARTRAIN

Drėkinimo valdymas – taip paprasta, kaip niekada anksčiau

Yra prarandama daug laiko, kuomet išvažiuojate iš lauko, o laistymo mašina dar nebaigė savo proceso, o dar blogiau, jei mašina sustoja iškilus problemai. Dėl šios priežasties BAUER sukūrė naują programą „SmartRain“. Su šia programa yra kur kas paprasčiau stebėti RAINSTAR, PIVOT ir siurblius bei juos optimizuoti. Kartu su BAUER GPS galima visada ir visur stebėti savo drėkinimo mašinas.

RAINSTAR veikimo stebėjimas

Su programėle „SmartRain“ galite peržiūrėti drėkinimo sistemos būseną, drėkinimo eigą bei daugybę kitų dalykų. Taigi jūs galite nuolat valdyti savo drėkinimo mašinas iš bet kurios vietos.

Optimizuokite drėkinimo valdymą

Kurį lauką reikėtų laistyti sekantį? Kuris purkštuvas greitai baigsis? Apskaičiuokite optimalų drėkinimo kiekį pagal išmatuotą dirvožemio drėgmę ir esamus dirvožemio tipus.

Automatiniai klaidų pranešimai

Kuomet įvyksta nenumatytas sustojimas arba mašina patenka į pavojingą zoną jums ir jūsų darbuotojams būtų išsiųsti klaidos pranešimai.

Drėkinimo valdymas mobiliaisiais įrenginiais

Galite valdyti RAINSTAR ir kitus siurblius tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Grupės valdymas

Kurkite žmonių grupes vos keliais mygtukų paspaudimais. Valdykite darbuotojus ar kitas įmones, su kuriomis dalijatės laukais, mašinomis ar siurbliais.

Automatinės ataskaitos

Vieno mygtuko paspaudimu kurkite ataskaitas apie vandens ir dirvožemio tipus valdymo analizei arba vidiniam naudojimui.

PIVOT veikimo stebėjimas

Su programėle „SmartRain“ galite peržiūrėti esamą įrenginio būseną, drėkinimo eigą, kada reikėtų keisti laukus ir dar daugiau. Taigi jūs galite nuolat valdyti savo drėkinimo mašinas iš bet kur.

Optimizuokite drėkinimo valdymą

Kurį lauką reikėtų laistyti toliau? Kuris PIVOT netrukus bus baigtas? Apskaičiuokite optimalų drėkinimo kiekį pagal išmatuotą dirvožemio drėgmę ir esamus dirvožemio tipus.

Drėkinimo valdymas mobiliaisiais įrenginiais

Galite valdyti PIVOT ir tinkamus siurblius tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Grupės valdymas

Kurkite žmonių grupes vos keliais mygtukų paspaudimais. Valdykite darbuotojus ar kitas įmones, su kuriomis dalijatės laukais, mašinomis ar siurbliais.

Automatinės ataskaitos

Vieno mygtuko paspaudimu kurkite ataskaitas apie vandens ir dirvožemio tipus valdymo analizei arba vidiniam naudojimui.

Vamzdinis laistymas

Klasikinė laistymo sistema

Klasikinė laistymo sistema su laistymo linijomis, tai nebrangi investicija į laistymo sistemą ir puikiai tinka mažiems plotams, kur yra pakankamai darbinės jėgos sistemai valdyti. Vamzdžių sistemą sudaro šie pagrindiniai komponentai:

 • Siurblys: traktoriaus, elektros arba dyzelinio siurblio agregatas

 • Vamzdynai ir piršktuvinis: pasiekus pageidaujamą kritulių kiekį, vamzdyną ir purkštuvus reikia perkelti į kitą padėtį. Šiai sistemai tinka maži ir plataus asortimento purkštuvai. Purkštuvų tipas priklauso nuo drėkinamo ploto dydžio.

Vidutinės šios drėkinimo sistemos darbo sąnaudos yra apytiksliai 2-3 val. vienam hektarui ir laistymo kiekiui.

Privalumai:

 • lengvas sistemos montavimas

 • didelis mobilumas naudojant greito sujungimo vamzdžius

 • ekonomiškas naudojimas ant bet kokio paviršiaus ir ploto

 • laistymo sistemą galima bet kada pratęsti

 • galima taikyti ir mažas kritulių normas, tai svarbu jautriems bei jauniems augalams

Žarnos traukimas

Ši sistema padeda sutaupyti laiko laistymo proceso metu. Laistymo sistemą sudaro šie komponentai: siurbimo agregatas, traktoriaus, elektros arba dyzelinio siurbimo agregatas.

Vamzdžių tinklelis

Ši laistymo sistema yra dar vienas įprastinės drėkinimo mašinos išplėtimas. Vamzdžių tinklelis susideda iš visą lauką dengiančių BAUER HK vamzdžių, kurie yra klojami prasidėjus drėkinimo sezonui. Drėkinimo proceso metu vamzdžiai lieka vietoje ir tik vamzdžių purkštuvus reikia perkelti 18 m toliau, dėl šios priežasties sumažėja darbo poreikis. Reikalingas darbas yra apie 0,8-1 valanda vienam hektarui arba laistymo kiekiui.

Priklausomai nuo vamzdžių ilgio, veikia vienas arba du purkštuvai, ši sistema leidžia naudoti mažus vamzdžius (HK 50 vamzdžius), todėl vamzdžių tinklelis yra labai ekonomiškas sprendimas. Su šia sistema taip pat galima naudoti mažus ir vidutinius purkštuvus, todėl pasiekiamas tik mažas drėkinimo intensyvumas. Be to, garantuojamas optimalus visų formų ir dydžių lauko naudojimas optimaler Einsatz Vamzdžių tinklelis yra tarpinis stacionarios drėkinimo sistemos etapas.

Tvirta rinkinio sistema

Laistant vientisa sistema, šonai su purkštuvais išdėstomi taip, kad padengtų visą laistomą plotą. Veikimas apsiriboja prijungimo taškų atidarymu ir uždarymu. Laiko sąnaudos yra tik 0,5 valandos vienam hektarui arba drėkinimo kiekiui.

Vamzdynai tiesiami prieš pradedant drėkinimo sezoną ir turi būti nuimami prieš nurenkant derlių. Šią sistemą taip pat galima pertvarkyti į visiškai automatinę sistemą t.y. laistymo ir purkštuvų linijas galima valdyti automatiniais valdymo blokais ir valdymo vožtuvais.

Sistema turi šiuos privalumus:

 • energijos taupymas dėl žemo darbinio slėgio

 • mažas kritulių kiekis dėl mažų purkštuvų, todėl tinka visoms dirvoms ir labai jautriems augalams

 • tolygus kritulių pasiskirstymas ir nedidelė vėjo įtaka, pasirinkus tinkamą purkštuvą

 • labai lanksti, gali būti naudojama įvairiose srityse

 • galimybė išplėsti sistemą nuo paprastos vamzdynų sistemos iki visiškai automatinės stacionarios sistemos, kuri įgalina "lietų paspaudus mygtuką"

 • puikiai tinka visų formų ir dydžių laukams bei pasėliams

 • aukšta eksploatavimo sauga, nes sistemos turi paprastą komponentų struktūrą, o trikčių šalinimą gali atlikti net neapmokyti darbuotojai

 • maža eksploatavimo rizika, nes sistema suskirstyta į mažus purkštuvus, drėkinimą galima palaikyti net sugedus dalims, tačiau sumažėja našumas

Purkštuvų linijos ir purkštuvai

Naudojant šią sistemą, purkštuvai montuojami ne tiesiogiai ant vamzdžio, o ant vežimėlių, kurie yra prijungti prie 40 m ilgio 3/4 colių žarnų, kurios vienu galu yra prijungtos prie vamzdžio. Purkštuvui perkelti tereikia sureguliuoti purkštuvų vežimėlius ir patraukti 3/4 colių žarnas, dėl to sumažėja darbo krūvis ir sutaupoma laiko. Su 40 m ilgio žarna galima laistyti 90 m plotą, tai reiškia, kad tik kas 90 m reikia tiesti purkštuvų liniją, kurią sudaro HK greito sujungimo vamzdžiai. Tai lemia 30 % mažiau darbo, palyginti su įprastomis laistymo sistemomis. Darbo išlaidos apytiksliai yra 1,5 val. vienam hektarui ir laistymo kiekiui. Išdėliodami šonus maks. 90m laistymo proceso metu daugiau vamzdžių montuoti nereikia. Reikia perkelti tik purkštuvų vežimėlius su žarna. Ši sistema daugiausia naudojama Šiaurės Afrikos regione. Ji tinkama įvairių dydžių ir formų laukams. Be to, naudojami tik nedideli purkštuvai, kad būtų galima išskirti tik mažą kritulių kiekį. Tai svarbu jauniems ir jautriems augalams.